Ministerul Afacerilor Externe și Integrării Europene al Republicii Moldova

Misiunea Republicii Moldova pe lângă Uniunea Europeană

A A A

Echipa

E.S. Dl Eugen Caras

Ambasador, Şef al Misiunii

 

tel: (+32)27400660

e-mail:  eugen.caras@mfa.md

 

19.01.2012 Prezentarea scrisorilor de acreditare Preşedintelui Comisiei Europene

14.03.2012 Prezentarea scrisorilor de acreditare Preşedintelui Consiliului European

 

Dl Anton Lungu

Consilier

 

tel: (+32) 27400662

e-mail:  anton.lungu@mfa.md

 

Dl Igor Rabii

Consilier

 

tel: (+32) 27400666

e-mail:  igor.rabii@mfa.md

 

Dna Cristina Avornic

Secretar I

 

tel: (+32) 02 7400667

e-mail:  cristina.avornic@mfa.md

 

Dna Marina Chițanu

Secretar I

 

tel: (+32) 27400665

e-mail:  marina.chitanu@mfa.md

 

Dna Elena Lungu

Secretar I

 

tel: (32) 27400663

e-mail:  elena.lungu@mfa.gov.md

 

Dna Aliona Balan

Secretar II

 

tel: (+32) 27400664

e-mail:  aliona.balan@mfa.md

 

Dna Viorica Prodan

Şef de cancelarie

 

tel: (+32) 27400660

e-mail:  viorica.prodan@mfa.md